Studio Selma E Luiz Bed and Breakfast
Το Studio Selma E Luiz Bed and Breakfast Ρίο ντε Τζανέιρο προσφέρει στους πελάτες πρόσβαση στο Τελεφερίκ του Πάο ντε Ασούκαρ που είναι σε απόσταση 4 χλμ.
Αυτό το ξενοδοχείο απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από τον Καθεδρικό Ναό του Ρίο ντε Τζανέιρο και 20 λεπτά με τα πόδια από σιδηροδρομικό σταθμό Κεντρικός ς Estação D Pedro II. Οι φίλαθλοι θα απολαύσουν επίσης το Σαμπαντρόμε Μαρκές ντε Σαπουκάλ, σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από το bed and breakfast. Portas Abertas βρίσκεται επίσης στην περιοχή, 5 λεπτά με τα πόδια από το Studio Selma E Luiz Bed and Breakfast. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων είναι Rua Paschoal Carlos Magno proximo ao 15 και βρίσκεται σε απόσταση 250 μέτρων.
Τα δωμάτια διαθέτουν αίθριο και μπαλκόνι, καθώς και γραφείο εργασίας για την άνεση των πελατών. Παρέχουν εξοπλισμό σιδερώματος, σίδερο και σιδερώστρα και ρυθμιζόμενος κλιματισμός για την άνεση των πελατών.
Μπορείτε να απολαύσετε βραζιλιάνικη κουζίνα στο Restaurante Aprazivel που απέχει 8 λεπτά με τα πόδια από το Studio Selma E Luiz Bed and Breakfast.
- Αεροδρόμια
- Ρίο Ντε Τζανέιρο Σάντος Ντουμόν Αεροδρόμιο4 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Κεντρικός Σταθμός Estação D Pedro II2,2 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
Γεύματα και ποτά
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Υπηρεσία σιδερώματος
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Παρέχεται δωρεάν διαμονή για όλα τα παιδιά κάτω από 5 εάν δεν απαιτείται επιπλέον κρεβάτι.
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από τo Studio Selma E Luiz Bed and Breakfast;
Θα χρειαστούν 20 λεπτά με τα πόδια από τo Studio Selma E Luiz Bed and Breakfast μέχρι το κέντρο της πόλης. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo Studio Selma E Luiz Bed and Breakfast;
Σε τo Studio Selma E Luiz Bed and Breakfast μπορείτε να κάνετε check out στις 11:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Studio Selma E Luiz Bed and Breakfast;
Η μέση τιμή δωματίου σε τo Studio Selma E Luiz Bed and Breakfast αποτελεί 52$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο.